State (7.x-2.4) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: user
bg: потребител

en: Help
bg: Справка

en: State
bg: Статус

en: authenticated user
bg: регистриран потребител

en: anonymous user
bg: анонимен потребител
