State Machine (7.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (39 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Last Updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: edit
sk: upraviť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: History
sk: História

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Update options
sk: Možnosti aktualizácie

en: Published
sk: Zverejnené

en: State
sk: Stav

en: Operation
sk: Operácia

en: No items selected.
sk: Žiadne položky neboli vybraté.

en: The update has been performed.
sk: Bola vykonaná aktualizácia.

en: Refine
sk: Obmedziť

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: Workflow
sk: Postup práce

en: content author
sk: autor obsahu

en: Revision
sk: Revízia

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Processing
sk: Spracováva sa

en: The update has encountered an error.
sk: Aktualizácia narazila na chybu.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sk[0]: @count položka bola úspešne spracovaná:
sk[1]: @count položky boly úspešne spracované:
sk[2]: @count položiek bolo úspešne spracovaných:

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: Drafts
sk: Rozpísané

en: Show only items where
sk: Zobraziť iba položky kde

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: An error occurred and processing did not complete.
sk: Nastala chyba a spracovanie sa nedokončilo.
