State Machine (7.x-2.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (36 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: edit
eo: redakti

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: History
eo: Historio

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: ID
eo: Identigilo

en: Update options
eo: Ĝisdatigu opciojn

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Operation
eo: Operacio

en: No items selected.
eo: Neniu ero elektita.

en: The update has been performed.
eo: Ĝisdatigo sukcesa.

en: Refine
eo: Rafinu

en: Undo
eo: Malfaru

en: Workflow
eo: Laborfluo

en: Revision
eo: Revizio

en: Processing
eo: Traktante

en: The update has encountered an error.
eo: La ĝisdatigo trovis eraron.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
eo[0]: 1 ero sukcese proceziĝis:
eo[1]: @count eroj sukcese proceziĝis:

en: Publish
eo: Publikigu

en: Unpublish
eo: Malpublikigu

en: Show only items where
eo: Montru nur erojn kie

en: An error occurred and processing did not complete.
eo: Eraro okazis kaj procezado ne finiĝis.
