State Machine (7.x-2.0-alpha2) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: History
si: ඉතිහාසය

en: Processing
si: සැකසෙමින් පවතී
