State Machine (7.x-2.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (35 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: edit
sq: ndrysho

en: Update
sq: Rifresko

en: History
sq: Kronollogjia

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Update options
sq: Opsionet e përditësimit

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Operation
sq: Veprimi

en: No items selected.
sq: Nuk është zgjedhur asnjë element.

en: The update has been performed.
sq: Rifreskimi u krye.

en: Refine
sq: Përcakto më me hollësi

en: Undo
sq: Anullo

en: Revision
sq: Revizioni

en: Processing
sq: Në përpunim...

en: The update has encountered an error.
sq: Përditësimi ndeshi në një problem.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sq[0]: 1 element i proçesuar me sukses:
sq[1]: @count elementë të proçesuar me sukses:

en: Publish
sq: Publiko

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi

en: Show only items where
sq: Shfaq vetëm elementët e llojit

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: An error occurred and processing did not complete.
sq: U ndesh një gabim dhe proçesi nuk është përfunduar.
