State Machine (7.x-2.0-beta1) - en to bs translation catalogue (30 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Last Updated
bs: Zadnja promjena

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: edit
bs: izmijeni

en: Update
bs: Ažuriranje

en: History
bs: Istorija

en: Update options
bs: Osvježi postavke

en: Published
bs: Objavljeno

en: No items selected.
bs: Nijedna stavka nije odabrana.

en: The update has been performed.
bs: Osvježavanje je obavljeno.

en: Refine
bs: Rafiniraj

en: Undo
bs: Povrati

en: Revision
bs: Revizije

en: Processing
bs: Procesujem

en: The update has encountered an error.
bs: Došlo je do greške pri osvježavanju.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
bs[0]: 1 stavka uspješno procesovana:
bs[1]: @count stavke uspješno procesovane:
bs[2]: @count stavki uspješno procesovano:

en: Publish
bs: Objavi

en: Unpublish
bs: Ukloni status objave

en: Show only items where
bs: Prikaži samo stavke gdje

en: An error occurred and processing did not complete.
bs: Došlo je do greške i procesovanje nije završeno.
