State Machine (7.x-2.0-beta1) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો
