State Machine (7.x-2.0-beta2) - en to cs translation catalogue (41 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Last Updated
cs: Poslední změna

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: edit
cs: upravit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Schedule
cs: Rozvrh

en: History
cs: Historie

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Update options
cs: Nastavení aktualizace

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: State
cs: Stav

en: Operation
cs: Operace

en: No items selected.
cs: Žádné položky nevybrány.

en: The update has been performed.
cs: Byla provedena aktualizace.

en: Refine
cs: Omezit

en: Undo
cs: Zpět

en: Workflow
cs: Postup práce

en: content author
cs: autor obsahu

en: Revision
cs: Revize

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Processing
cs: Zpracovává se

en: The update has encountered an error.
cs: Aktualizace narazila na chybu.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
cs[0]: 1 položka úspěšně zpracována:
cs[1]: @count položky úspěšně zpracovány:
cs[2]: @count položek úspěšně zpracováno:

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: Unpublish
cs: Skrýt

en: Show only items where
cs: Zobrazit jen položky, kde

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Draft
cs: Koncept

en: An error occurred and processing did not complete.
cs: Vyskytla se chyba a zpracování nebylo dokončeno.
