State Machine (7.x-2.0-beta2) - en to he translation catalogue (42 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Last Updated
he: עודכן לאחרונה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: edit
he: עריכה

en: Update
he: עדכון

en: Schedule
he: תיזמון

en: History
he: היסטוריה

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: State
he: מצב

en: Operation
he: פעולה

en: No items selected.
he: לא נבחרו פריטים.

en: The update has been performed.
he: העדכון בוצע.

en: Refine
he: מיקוד

en: Undo
he: ביטול

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Revision
he: גרסה

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Processing
he: בתהליך

en: The update has encountered an error.
he: העדכון נתקל בשגיאה.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
he[0]: פריט אחד עובד בהצלחה:
he[1]: @count פריטים עובדו בהצלחה:

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: Show only items where
he: הצגת פריטים רק כאשר

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Draft
he: טיוטה

en: Scheduled
he: מתוזמן

en: An error occurred and processing did not complete.
he: ארעה שגיאה והעיבוד לא הסתיים.
