State Machine (7.x-2.0-beta2) - en to lv translation catalogue (44 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Last Updated
lv: Pēdējie atjauninājumi

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: edit
lv: labot

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Schedule
lv: Grafiks

en: History
lv: Vēsture

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: State
lv: Stāvoklis

en: Operation
lv: Operācija

en: No items selected.
lv: Neviens elements nav izvēlēts.

en: The update has been performed.
lv: Labošana notikusi.

en: Refine
lv: Pielabot

en: Undo
lv: Atcelt

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Revision
lv: Revīzija

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Processing
lv: Apstrādē

en: The update has encountered an error.
lv: Atjaunināšana ir sastapusi kļūdu.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lv[0]: @count vienums veiksmīgi apstrādāts:
lv[1]: @count vienumi veiksmīgi apstrādāti:
lv[2]: @count vienumi veiksmīgi apstrādāti:

en: Publish
lv: Publicēts

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: Drafts
lv: Melnraksti

en: Show only items where
lv: Rādīt tikai vienumus, kuriem

en: Workflow state
lv: Darbplūsmas stāvoklis

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Draft
lv: Melnraksts

en: Scheduled
lv: Grafiks

en: An error occurred and processing did not complete.
lv: Radās kļūda un apstrāde netika pabeigta.
