State Machine (7.x-2.0-beta2) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: History
ps: تاريخ

en: ID
ps: پېژند

en: Update options
ps: غوراوي اوسمهالیزول

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Undo
ps: ناکړ

en: Revision
ps: بياكتون
