State Machine (7.x-2.0-beta2) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: edit
sr: измени

en: Update
sr: Ажурирање

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: ID
sr: ИД

en: Filter
sr: Филтрирај

en: State
sr: Статус

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Processing
sr: Обрада

en: Draft
sr: Предлог
