State Machine (7.x-2.0-beta2) - en to sv translation catalogue (43 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Last Updated
sv: Senast uppdaterad

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: edit
sv: redigera

en: Update
sv: Uppdatera

en: Schedule
sv: Schemaläggning

en: History
sv: Historik

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Update options
sv: Alternativ för uppdatering

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: State
sv: Läge

en: Operation
sv: Funktion

en: No items selected.
sv: Inga inlägg valda.

en: The update has been performed.
sv: Uppdateringen har genomförts.

en: Refine
sv: Filtrera

en: Undo
sv: Ångra

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: content author
sv: författare till innehåll

en: Revision
sv: Version

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Processing
sv: Bearbetar

en: The update has encountered an error.
sv: Uppdateringen stötte på ett fel.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sv[0]: 1 inlägg behandlades utan problem:
sv[1]: @count inlägg behandlades utan problem:

en: Publish
sv: Publicera

en: Unpublish
sv: Avpublicera

en: Drafts
sv: Utkast

en: Show only items where
sv: Visa bara inlägg där

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: Draft
sv: Utkast

en: Scheduled
sv: Schemalagd

en: An error occurred and processing did not complete.
sv: Ett fel inträffade och behandlingen fullföljdes inte.
