State Machine (7.x-2.0-beta3) - en to kk translation catalogue (35 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: edit
kk: түзету

en: Update
kk: Жанарту

en: History
kk: Тарих

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Update options
kk: Жаңарту баптаулары

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Operation
kk: Операция

en: No items selected.
kk: Еш элемент таңдалған жоқ.

en: The update has been performed.
kk: Жаңарту орындалды.

en: Refine
kk: Жаңарту

en: Undo
kk: Қайтару

en: Revision
kk: Ревизия

en: Processing
kk: Өңделу...

en: The update has encountered an error.
kk: Жаңарту кезінде қате табылды.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
kk[0]: 1 элемент сәтті өңделді:
    @count элемент сәтті өңделді:

en: Publish
kk: Жариялау

en: Unpublish
kk: Жарияламау

en: Show only items where
kk: Төмендегі фильтрге сәйкес элементтерді көрсету

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: An error occurred and processing did not complete.
kk: Қате кеткендіктен өңдеу аяқталмады.
