State Machine (7.x-2.0-beta3) - en to lt translation catalogue (40 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Last Updated
lt: Atsakymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: edit
lt: redaguoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: History
lt: Istorija

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: State
lt: Etapas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: Refine
lt: Patikslinti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Revision
lt: Versija

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Processing
lt: Apdorojama

en: The update has encountered an error.
lt: Atnaujinant įvyko klaida.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lt[0]: @count elementas sėkmingai apdorotas:
lt[1]: @count elementai sėkmingai apdoroti:
lt[2]: @count elementų sėkmingai apdorota:

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: Show only items where
lt: Rodyti tik elementus kur

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Scheduled
lt: Publikavimas atidėtas

en: An error occurred and processing did not complete.
lt: Įvyko klaida ir procesas liko nebaigtas.
