State Machine (7.x-2.0-beta4) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: History
ga: Stair

en: Processing
ga: Á phróiseáil
