State Machine (7.x-2.0-beta4) - en to ru translation catalogue (47 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Author
ru: Автор

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Last Updated
ru: Последнее обновление

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Message
ru: Сообщение

en: edit
ru: изменить

en: Update
ru: Обновить

en: Schedule
ru: Расписание

en: History
ru: История

en: Timestamp
ru: Время

en: Update options
ru: Настройки обновления

en: Published
ru: Опубликовано

en: Filter
ru: Фильтр

en: State
ru: Состояние

en: Operation
ru: Действие

en: No items selected.
ru: Нет выбранных элементов.

en: The update has been performed.
ru: Обновление было выполнено.

en: Refine
ru: Отбор

en: Undo
ru: Отмена

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: content author
ru: автор содержимого

en: Revision
ru: Редакция

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Processing
ru: Обработка

en: The update has encountered an error.
ru: Во время обновления произошла ошибка.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
ru[0]: @count пункт обработан:
ru[1]: @count пункта обработано:
ru[2]: @count[2] пунктов обработано:

en: Publish
ru: Опубликовать

en: Unpublish
ru: Снять с публикации

en: Drafts
ru: Черновики

en: Show only items where
ru: Показать материалы, у которых

en: Workflow state
ru: Состояние рабочего процесса

en: No content available.
ru: Нет доступных материалов.

en: Draft
ru: Черновик

en: Scheduled
ru: Запланировано

en: An error occurred and processing did not complete.
ru: Произошла ошибка и процесс не был завершен.

en: state
ru: состояние

en: This content has been scheduled to be published on !date
ru: Этот материал будет запланирован для публикации !date
