State Machine (7.x-2.0-beta5) - en to bg translation catalogue (37 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Last Updated
bg: Последни обновления

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: edit
bg: редактирай

en: Update
bg: Промени

en: History
bg: История

en: Timestamp
bg: Време

en: Update options
bg: Опции за обновяването

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: State
bg: Статус

en: Operation
bg: Действие

en: No items selected.
bg: Няма избрани елементи.

en: The update has been performed.
bg: Обновяването беше извършено.

en: Refine
bg: Подобряване

en: Undo
bg: Отмени

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Revision
bg: Редакция

en: Processing
bg: Обработва

en: The update has encountered an error.
bg: При обновяването възникна грешка.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
bg[0]: 1 успешно обработен елемент:
bg[1]: @count успешно обработени елемента:

en: Publish
bg: Публикувай

en: Unpublish
bg: Отпубликувай

en: Show only items where
bg: Показва само елементите, които

en: An error occurred and processing did not complete.
bg: Възникна грешка и обработката не е завършена.
