State Machine (7.x-2.0-beta5) - en to fi translation catalogue (44 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Last Updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: edit
fi: muokkaa

en: Update
fi: Päivitys

en: Schedule
fi: Aikataulu

en: History
fi: Historia

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Update options
fi: Päivitysvaihtoehdot

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: State
fi: Tila

en: Operation
fi: Toimenpide

en: No items selected.
fi: Yhtään kohdetta ei ole valittuna.

en: The update has been performed.
fi: Päivitys on suoritettu.

en: Refine
fi: Tarkenna

en: Undo
fi: Kumoa

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: Revision
fi: Versio

en: Current Revision
fi: Nykyinen versio

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Processing
fi: Käsitellään

en: The update has encountered an error.
fi: Päivityksessä tapahtui virhe.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
fi[0]: 1 kohde käsiteltiin:
fi[1]: @count kohdetta käsiteltiin:

en: Publish
fi: Julkaise

en: Unpublish
fi: Palauta luonnokseksi

en: Drafts
fi: Luonnokset

en: Show only items where
fi: Näytä ainoastaan kohteet joissa

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Draft
fi: Keskeneräinen

en: Scheduled
fi: Ajastettu

en: An error occurred and processing did not complete.
fi: Tapahtui virhe; käsittelyä ei tehty loppuun.
