State Machine (7.x-2.0-beta5) - en to uk translation catalogue (49 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Last Updated
uk: Востаннє оновлено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Message
uk: Повідомлення

en: edit
uk: редагувати

en: Update
uk: Оновити

en: Schedule
uk: Розклад

en: History
uk: Історія

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Update options
uk: Опції оновлення

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: State
uk: Стан

en: Operation
uk: Дія

en: No items selected.
uk: Жодних позицій не вибрано.

en: The update has been performed.
uk: Оновлення було успішно виконано.

en: Refine
uk: Відібрати

en: Undo
uk: Скасувати

en: Workflow
uk: Документообіг

en: content author
uk: автор умісту

en: Revision
uk: Редакція

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Processing
uk: Обробка

en: The update has encountered an error.
uk: Під час оновлення сталася помилка.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
uk[0]: Вдало оброблено @count позицію:
uk[1]: Вдало оброблено @count позиції:
uk[2]: Вдало оброблено @count позицій:

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Unpublish
uk: Не публікувати

en: Drafts
uk: Чернетки

en: Set
uk: Встановлення

en: Show only items where
uk: Відображати лише позиції, де

en: Workflow state
uk: Робочий стан

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Draft
uk: Чернетка

en: Scheduled
uk: Заплановано

en: An error occurred and processing did not complete.
uk: Сталася помилка й обробка не була завершена.

en: state
uk: стан

en: State Machine
uk: Скінченний автомат

en: This content has been scheduled to be published on !date
uk: Цей матеріал був запланований на публікацію !date
