State Machine (7.x-2.0-beta6) - en to ast translation catalogue (28 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: edit
ast: editar

en: Update
ast: Anovar

en: History
ast: Historial

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Update options
ast: Anovar les opciones

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Operation
ast: Operación

en: No items selected.
ast: Nun s'esbilló nengún elementu.

en: Refine
ast: Refinar

en: Undo
ast: Desfacer

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu

en: Revision
ast: Revisión

en: Processing
ast: Procesando
