State Machine (7.x-2.0-beta6) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Title
br: Titl

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Update
br: Hizivadenn

en: Filter
br: Sil

en: Processing
br: O tretañ
