State Machine (7.x-2.0-beta6) - en to my translation catalogue (24 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: History
my: သမိုင်းမှတ်တမ်း

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Undo
my: မပြုလုပ်တော့

en: Processing
my: လုပ်ငန်းများ လုပ်ဆောင်နေသည်။

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: Draft
my: မူကြမ်း
