State Machine (7.x-2.0-beta6) - en to or translation catalogue (13 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Update options
or: ଅଦ୍ୟତନ ଚୟନ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Undo
or: ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ

en: Processing
or: କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରୁଅଛି
