State Machine (7.x-2.0) - en to af translation catalogue (32 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Last Updated
af: Laas Opdateer

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: edit
af: redigeer

en: Update
af: Dateer op

en: History
af: Geskiedenis

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Update options
af: Opdateer opsies

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Operation
af: Operasie

en: No items selected.
af: Geen items geselekteer nie.

en: The update has been performed.
af: Die opdatering is gedoen.

en: Refine
af: Verfyn

en: Undo
af: Maak ongedaan

en: Workflow
af: Werksvloei

en: Revision
af: Weergawe

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Processing
af: Verwerking

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
af[0]: 1 item suksesvol verwerk:
af[1]: @count items suksesvol verwerk:

en: Show only items where
af: Vertoon slegs items waar
