State Machine (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (37 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Last Updated
hr: Posljednji put osvježeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: edit
hr: uredi

en: Update
hr: Osvježi

en: History
hr: Povijest

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Update options
hr: Opcije nadogradnje

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: State
hr: Država

en: Operation
hr: Operacija

en: No items selected.
hr: Nije odabrana stavka.

en: The update has been performed.
hr: Nadogradnja je završena.

en: Refine
hr: Pročisti

en: Undo
hr: Poništi

en: Workflow
hr: Tijek

en: Revision
hr: Revizija

en: Processing
hr: Obrađivanje

en: The update has encountered an error.
hr: Došlo je greške tijekom procesa nadogradnje.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
hr[0]: 1 stavka je uspješno obrađena
hr[1]: @count stavke su uspješno obrađene
hr[2]: @count stavki je uspješno obrađeno

en: Publish
hr: Objavi

en: Unpublish
hr: Prekini objavu

en: Show only items where
hr: Pokaži samo stavke gdje

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: An error occurred and processing did not complete.
hr: Došlo je do greške i obrada nije završena.
