State Machine (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (31 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Last Updated
is: Síðast uppfært

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: edit
is: breyta

en: Update
is: Uppfæra

en: History
is: Saga

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: ID
is: Kenni

en: Update options
is: Uppfærsluvalkostir

en: Published
is: Birt

en: Filter
is: Sía

en: State
is: Fylki

en: The update has been performed.
is: Uppfærslan hefur verið framkvæmd.

en: Refine
is: Betrumbæta

en: Undo
is: afturkalla

en: Workflow
is: Vinnuflæði

en: Revision
is: Útgáfa

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Processing
is: Í vinnslu
