State Machine (7.x-2.0) - en to pa translation catalogue (19 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: History
pa: ਅਤੀਤ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
