State Machine (7.x-2.0) - en to ug translation catalogue (26 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Schedule
ug: كۈنتەرتىپ

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: Update options
ug: يېڭىلاش شەرتلىرى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Refine
ug: تەپسىلاتى

en: Undo
ug: يېنىۋېلىش

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Processing
ug: مەشغۇلات ئۇستىدە....

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: Show only items where
ug: پەقەت تۆۋەندىكى شەرتكە ئۇيغۇن مەزمۇنلارنى كۆرسىتىش:

en: Draft
ug: كوپىيە
