State Machine (7.x-2.1) - en to el translation catalogue (39 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Last Updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Update
el: Ενημέρωση

en: History
el: Ιστορικό

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Update options
el: Επιλογές ενημέρωσης

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: State
el: Κατάσταση

en: Operation
el: Λειτουργία

en: No items selected.
el: Δεν επιλέχθηκε κανένα στοιχείο.

en: The update has been performed.
el: Η ενημέρωση έγινε.

en: Refine
el: Εμπλουτισμός

en: Undo
el: Αναίρεση

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Processing
el: Επεξεργασία

en: The update has encountered an error.
el: Η ενημέρωση εντόπισε ένα σφάλμα.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
el[0]: Επιτυχής επεξεργασία 1 αντικειμένου:
el[1]: Επιτυχής επεξεργασία @count αντικειμένων:

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Unpublish
el: Άρση δημοσίευσης

en: Show only items where
el: Να εμφανιστούν μόνο τα στοιχεία όπου

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: An error occurred and processing did not complete.
el: Συνέβη ένα σφάλμα και η διεργασία δεν ολοκληρώθηκε.
