State Machine (7.x-2.1) - en to et translation catalogue (44 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Last Updated
et: Viimati uuendatud

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: edit
et: muuda

en: Update
et: Uuenda

en: Schedule
et: Ajasta

en: History
et: Ajalugu

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: State
et: Olek

en: Operation
et: Operatsioon

en: No items selected.
et: Midagi pole valitud.

en: The update has been performed.
et: Uuendus on läbi viidud.

en: Refine
et: Täpsusta

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Workflow
et: Töövoog

en: content author
et: sisu autor

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Processing
et: Töötlemine

en: The update has encountered an error.
et: Uuendamisel tekkis viga.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
et[0]: 1 element edukalt töödeldud:
et[1]: @count elementi edukalt töödeldud:

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: Set
et: Vali

en: Show only items where
et: Näita ainult sisu, kus

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Draft
et: Mustand

en: Scheduled
et: Ajatatud

en: An error occurred and processing did not complete.
et: Ilmnes viga ja tegevust ei viidud lõpule.
