State Machine (7.x-2.1) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: edit
se: rievdda

en: Update
se: Ođasmahte

en: History
se: Historjá

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Publish
se: Almmut
