State Machine (7.x-2.2) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: edit
az: redaktə et

en: Update
az: Yeniləmə

en: History
az: Tarix

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Update options
az: Yeniləmə parametrləri

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: State
az: Dövlət
