State Machine (7.x-2.2) - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: edit
eu: editatu

en: Update
eu: Eguneratu

en: Schedule
eu: Zeregin programatua

en: History
eu: Historia

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Update options
eu: Eguneratze aukerak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: State
eu: Egoera

en: Operation
eu: Eragiketa

en: No items selected.
eu: Ez da elementurik hautatu.

en: The update has been performed.
eu: Eguneraketa burutu da.

en: Refine
eu: Findu

en: Undo
eu: Desegin

en: content author
eu: edukiaren egilea

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Processing
eu: Prozesatzen

en: The update has encountered an error.
eu: Eguneraketak errore bat topatu du.

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Unpublish
eu: Desargitaratu

en: Show only items where
eu: Erakutsi soilik elementuak non

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.
