State Machine (7.x-2.2) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: History
hy: Պատմություն

en: Update options
hy: Թարմացնել տարբերակները

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: No items selected.
hy: Չկան ընտրված տարրեր

en: The update has been performed.
hy: Թարմացումը կատարվել է:

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: Processing
hy: Մշակվում է

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել

en: Draft
hy: Սևագիր
