State Machine (7.x-2.2) - en to ro translation catalogue (39 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Last Updated
ro: Ultima actualizare

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: edit
ro: modifică

en: Update
ro: Actualizare

en: History
ro: Istoric

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Update options
ro: Opţiuni de actualizare

en: Revision ID
ro: ID-ul revizuirii

en: Published
ro: Publicat

en: Filter
ro: Filtru

en: State
ro: Status

en: Operation
ro: Operație

en: No items selected.
ro: Nu sunt elemente selectate.

en: The update has been performed.
ro: Actualizarea a fost efectuată.

en: Refine
ro: Rafinează

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Processing
ro: În procesare

en: The update has encountered an error.
ro: Actualizarea a întâmpinat o eroare.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
ro[0]: 1 obiect a fost procesat cu succes:
ro[1]: @count obiecte au fost procesate cu succes:
ro[2]: @count de obiecte au fost procesate cu succes:

en: Publish
ro: Publică

en: Unpublish
ro: Anulați publicarea

en: Show only items where
ro: Afişează numai articolele unde

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.

en: Draft
ro: Proiect

en: An error occurred and processing did not complete.
ro: A apărut o eroare şi procesarea nu a fost finalizată.
