State Machine (7.x-2.3) - en to ar translation catalogue (41 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Last Updated
ar: اخر تحديث

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: edit
ar: تحرير

en: Update
ar: تحديث

en: Schedule
ar: الجدول الزمني

en: History
ar: الأرشيف

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Update options
ar: خيارات التحديث

en: Revision ID
ar: معرف المراجعة

en: Published
ar: منشور

en: Filter
ar: انتقاء

en: State
ar: الحالة

en: Operation
ar: عملية

en: No items selected.
ar: لم تختر أي عناصر.

en: The update has been performed.
ar: تم إجراء التحديث.

en: Refine
ar: تحسين

en: Undo
ar: تراجع

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Processing
ar: قيد المعالجة

en: The update has encountered an error.
ar: حدث خطأ أثناء التحديث.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
ar[0]: تمت معالجة عنصر واحد:
ar[1]: لم تُعالج أي عناصر:
ar[2]: تمت معالجة عنصرين:
ar[3]: تمت معالجة @count عناصر:
ar[4]: تمت معالجة @count عنصرا:
ar[5]: تمت معالجة @count عنصر:

en: Publish
ar: انشر

en: Unpublish
ar: لا تنشر

en: Show only items where
ar: مواصفات انتقاء المحتوى المعروض

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: Draft
ar: مسودة

en: An error occurred and processing did not complete.
ar: حدث خطأ ولم تكتمل المعالجة.
