State Machine (7.x-2.3) - en to jv translation catalogue (32 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: edit
jv: sunting

en: Update
jv: Dianyari

en: History
jv: Sejarah

en: Update options
jv: Opsi paling anyar

en: Revision ID
jv: ID revisi

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Operation
jv: Operasi

en: No items selected.
jv: Ora ānā item kapilih.

en: The update has been performed.
jv: Update uwis dilakoaké.

en: Refine
jv: Alusana

en: Undo
jv: Baléknā

en: Workflow
jv: Alur kerja

en: Processing
jv: Lagi proses

en: The update has encountered an error.
jv: Proses nganyari ngalami kesalahan.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
jv[0]: 1 item sukses diproses:
jv[1]: @count item sukses diproses:

en: Show only items where
jv: Tampilna item iki yén

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: An error occurred and processing did not complete.
jv: Ditemokaké kaluputan lan prosese ora lengkap.
