State Machine (7.x-2.3) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: History
ne: इतिहास

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: The update has been performed.
ne: अपडेट भयो

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: Processing
ne: प्रक्रिया हुदैछ
