State Machine (7.x-2.3) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: edit
nn: endre

en: Update
nn: Oppdater

en: History
nn: Historikk

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Update options
nn: Val for oppdatering

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: The update has been performed.
nn: Oppdatering gjennomført

en: Workflow
nn: Arbeidsflyt

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Processing
nn: Handsamar
