State Machine (7.x-2.4) - en to be translation catalogue (40 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: edit
be: рэдагаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Schedule
be: Расклад

en: History
be: Гісторыя

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Update options
be: Налады абнаўлення

en: Revision ID
be: ID версіі

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Operation
be: Аперацыя

en: No items selected.
be: Не выбрана ніякіх элементаў.

en: The update has been performed.
be: Абнаўленне было выканана.

en: Refine
be: Змяніць

en: Undo
be: Адмена

en: Workflow
be: Плын працы

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Processing
be: Апрацоўка

en: The update has encountered an error.
be: Здарылася памылка пры абнаўленні.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
be[0]: 1 элемент паспяхова апрацаваны:
be[1]: @count элементаў паспяхова апрацавана:

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю

en: Set
be: Устанавіць

en: Show only items where
be: Паказваць толькі элементы, дзе

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Draft
be: Чарнавік

en: An error occurred and processing did not complete.
be: Здарылася памылка і працэс не быў завершаны.
