State Machine (7.x-2.5) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Date
ht: Dat

en: Message
ht: Mesaj

en: Filter
ht: Filtre

en: Publish
ht: Pibliye

en: Unpublish
ht: Depibliye
