State Machine (7.x-2.6) - en to gl translation catalogue (42 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Last Updated
gl: Última actualización

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: edit
gl: editar

en: Update
gl: Actualizar

en: Schedule
gl: Programación

en: History
gl: Historial

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Update options
gl: Actualizar opcións

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: State
gl: Estado

en: Operation
gl: Operación

en: No items selected.
gl: Ningún elemento seleccionado.

en: The update has been performed.
gl: Realizouse a actualización.

en: Refine
gl: Refinar

en: Undo
gl: Desfacer

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Processing
gl: Procesando

en: The update has encountered an error.
gl: A actualización atopou un erro.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
gl[0]: Procesouse con éxito 1 item:
gl[1]: Procesaronse con éxito @count items:

en: Publish
gl: Publicar

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: Show only items where
gl: Amosar só os elementos nos que

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Draft
gl: Borrador

en: An error occurred and processing did not complete.
gl: Aconteceu un erro e o proceso non se pudo copletar.

en: state
gl: estado
