State Machine (7.x-2.6) - en to ku translation catalogue (32 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: History
ku: مێژوو

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Update options
ku: تازەکردنەوەی هەڵبژاردنەکان

en: Revision ID
ku: IDی پێداچوونەوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Operation
ku: کردار

en: No items selected.
ku: هیچ بڕگه‌یه‌ک هەڵنەبژێرراوە.

en: Undo
ku: وەک خۆی لێ بکەوە

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار

en: Processing
ku: پرۆسەکردن بەردەوامە

en: The update has encountered an error.
ku: نوێکردنەوە هەڵەیەکی بەدیکرد.

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: Unpublish
ku: بڵاو نه‌کراوه‌

en: Show only items where
ku: تەنها ئەوانە پیشان بدە کە

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.
