State Machine (7.x-2.6) - en to sl translation catalogue (32 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: edit
sl: uredi

en: Update
sl: Posodobitev

en: History
sl: Zgodovina

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Update options
sl: Možne spremembe

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Published
sl: Objavljeno

en: No items selected.
sl: Izbrali niste nobenega elementa.

en: The update has been performed.
sl: Spremembe so bile izvedene.

en: Refine
sl: Zožaj

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Workflow
sl: Potek dela

en: Processing
sl: V obdelavi

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sl[0]: Element je bil uspešno obdelan:
sl[1]: @count elementa sta bila uspešno obdelana:
sl[2]: @count elementi so bili uspešno obdelani:
sl[3]: @count elementov je bilo uspešno obdelanih:

en: Publish
sl: Objavi

en: Unpublish
sl: Umakni objavo

en: Show only items where
sl: Prikaži samo elemente, kjer

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
