State Machine (7.x-3.0-beta1) - en to ca translation catalogue (50 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Actions
ca: Accions

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Last Updated
ca: Última actualització

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: edit
ca: edita

en: Update
ca: Actualitza

en: History
ca: Història

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User
ca: Usuari

en: Update options
ca: Actualitza les opcions

en: Active
ca: Actiu

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: State
ca: Estat

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Operation
ca: Operació

en: Full
ca: Complet

en: No items selected.
ca: Sense elements seleccionats.

en: The update has been performed.
ca: S'ha realitzat l'actualització.

en: Refine
ca: Refina

en: Undo
ca: Desfés

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Entity
ca: Entitat

en: Revision
ca: Revisió

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Processing
ca: Processant

en: The update has encountered an error.
ca: L'actualització ha trobat un error.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
ca[0]: S'ha processat un element amb èxit:
ca[1]: S'han processat @count elements amb èxit:

en: Publish
ca: Publica

en: Unpublish
ca: Retira

en: Drafts
ca: Esborranys

en: Show only items where
ca: Veure només els elements on

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Draft
ca: Esborrany

en: An error occurred and processing did not complete.
ca: Ha succeït un error i el procés no s'ha completat.

en: The entity type.
ca: El tipus d'entitat.
