State Machine (7.x-3.0-beta1) - en to ka translation catalogue (26 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Update
ka: განახლება

en: History
ka: ისტორია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Active
ka: აქტიური

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: Full
ka: სრული

en: Processing
ka: დამუშავება

en: The update has encountered an error.
ka: განახლებაში შეცდომაა.

en: Publish
ka: გამოქვეყნება
