State Machine (7.x-3.0-beta1) - en to mg translation catalogue (18 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Actions
mg: Asa

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Update
mg: Ovana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy

en: Update options
mg: Ireo fanovana azo ampiarina

en: Filter
mg: Sivana

en: Show only items where
mg: Lisitry ireo lahatsoratra izay manaraka ireto fehi-petra ireto

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
