State Machine (7.x-3.0-beta1) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: List
ur: فہرست

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: edit
ur: ترمیم

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: ID
ur: شناخت

en: Filter
ur: فلٹر

en: Processing
ur: زیرِ عمل

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
