State Machine (7.x-3.0-beta1) - en to mn translation catalogue (29 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: edit
mn: засварлах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: History
mn: Түүх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Node
mn: Зангилаа

en: Update options
mn: Шинэчлэх сонголтууд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: The update has been performed.
mn: Шинэчлэв.

en: Refine
mn: Сайжруулах

en: Undo
mn: Үйлдэл буцах

en: Processing
mn: Боловсруулж байна

en: Publish
mn: Нийтлэх
